Monday 15 Apr Mon 15 Apr
Tuesday 16 Apr Tue 16 Apr
Wednesday 17 Apr Wed 17 Apr
Thursday 18 Apr Thu 18 Apr
Friday 19 Apr Fri 19 Apr
Saturday 20 Apr Sat 20 Apr
Sunday 21 Apr Sun 21 Apr
Burn 09:00 - 09:45 Nicole Waninge 
Senior Bewegen op muziek 09:00 - 10:00 Saskia van der Lecq 
Senior Circuittraining 09:30 - 10:00 Floor Aaftink 
ClubYoga 10:00 - 11:00 Nicole Waninge 
Senior Fit 10:00 - 11:00 Saskia van der Lecq 
Senior Fit 10:30 - 11:30 Anne Ubbink 
Fit & Shape 18:45 - 19:45 Saskia van der Lecq 
Small group training 19:00 - 20:00 Niels van der Knoop 
Spinning 19:30 - 20:25 Rita Blikman 
Yoga 19:30 - 20:30 Sylvia Boschker 
ClubPower 20:00 - 21:00 Niels van der Knoop 
ClubYoga 20:45 - 21:45 Jozien Jager 
Fit & Shape 08:45 - 09:45 Marianne Rots 
Yin Yoga 09:00 - 10:15 Sylvia Boschker 
Spinning 10:00 - 10:50 Rita Blikman 
Junior Dance Workout 18:30 - 19:15 Linda Hoijtink 
Junior Small Group Training 18:30 - 19:30 Joris Immink 
Medisch Fitness 18:30 - 19:15 Marianne Rots 
Burn 19:15 - 20:00 Linda Hoijtink 
ClubCycle 19:15 - 20:05 Niels van der Knoop 
Small group training 19:30 - 20:30 Joris Immink 
ClubStep 20:00 - 21:00 Saskia van der Lecq 
Yin Yoga 20:00 - 21:15 Sylvia Boschker 
Medisch Fitness 08:45 - 09:30 Sylvia Boschker 
ClubPower 09:00 - 10:00 Anne Ubbink 
Vinyasa Yoga 09:30 - 10:30 Jozien Jager 
Fit & Shape 10:00 - 11:00 Saskia van der Lecq 
Power Yoga 10:30 - 11:30 Sylvia Boschker 
Core 19:00 - 19:30 Saskia van der Lecq 
Small group training 19:00 - 20:00 Joris Immink 
Spinning 19:00 - 19:50 Rita Blikman 
Burn 19:30 - 20:15 Nicole Waninge 
ClubBattle 19:45 - 20:45 Marianne Rots 
Spinning 20:00 - 20:50 Rita Blikman 
ClubYoga 20:30 - 21:30 Nicole Waninge 
Ondernemers Fitness 07:30 - 08:30 Niels van der Knoop 
Fit & Shape Senior 08:40 - 09:40 Saskia van der Lecq 
Small group training 09:15 - 10:00 Niels van der Knoop 
Senior Fit 09:30 - 10:00 Marianne Rots 
Yin Yoga 10:00 - 11:15 Sylvia Boschker 
Fit & Shape 10:15 - 11:15 Marianne Rots 
Yin Yoga 19:00 - 20:15 Sylvia Boschker 
Core 19:05 - 19:35 Niels van der Knoop 
Small group training 19:30 - 20:30 Anne Ubbink 
Burn 19:35 - 20:20 Nicole Waninge 
ClubCycle 19:45 - 20:30 Niels van der Knoop 
Power Yoga 20:30 - 21:30 Nicole Waninge 
ClubStep 08:45 - 09:45 Saskia van der Lecq 
Yoga Flow 08:45 - 09:45 Jozien Jager 
ClubYoga 10:00 - 11:00 Jozien Jager 
Fit & Shape 10:15 - 11:15 Saskia van der Lecq 
Spinning 19:00 - 19:50 Nadine Wentink 
ClubPower 19:15 - 20:15 Anne Ubbink 
Small group training 10:00 - 11:00 Joris Immink 
Junior Small Group Training 11:00 - 12:00 Joris Immink